PAYLAŞ

Bacelona’nın yıldızı Arda Turan’ın Milli Takım’ın 2-0 kazandığı maçtan sonra gittiği Beyoğlu’ndaki bir mekanın 31 numaralı odasında o güzelle yakınlaştığı iddia edildi.

Arda Turan kimle aşk yaşıyor. Manken Ebru Şallı ile aralarında geçtiği iddia edilen mesajlaşmalar basına yansıdı. Doğruluk derecesi ne kadardır bilinmiyor. Birbirlerine özlediklerini ifade ediyorlar ve fotoğraflarını istiyorlar. Bu gelişme olurken milli futbolcunun ayrı bir güzargahta ilerlediği de ortaya çıktı.

Sevgilisi Aslıhan Doğan ile ayrıldığını yalanlayan Barcelona’nın Türk yıldızı Arda Turan’ın Türk Milli Takımı’nın 2-0 kazandığı Kosova maçının ardından gittiği Beyoğlu’nda bir mekanda manken Didem Soydan ile yakınlaştığı iddia edildi.

Cumartesi günü gerçekleşen olayda yetenekli futbolcunun mekana Burak Yılmaz’la girdiği, ileryen saatlerde 31 numaralı odadaki özel doğum günü partisine katıldığı belirtildi.

fds_5070-r

Eğlence esnasında Arda ile Didem Soydan’ın yakınlaştığı kaydedildi. İkilinin uzun uzun dans ettiği öğrenildi.

Didem Soydan’ın iki birlikte olduğu Can Bonomo’dan geçtiğimiz yaz ayrılması, kafalarda ‘Yeni bir aşk mı doğuyor?’ sorusunu beraberinde getirdi.

CEVAP VER